Vita Volkova

Personel pomocniczy

Pani Vita do Polski przyjechała z Ukrainy w 2022 roku. Na Ukrainie pozyskała wykształcenie wyższe o specjalności nauczyciel języka i literatury ukraińskiej. Po ukończeniu studiów przez 8 lat pracowała jako nauczycielka w przedszkolu. Kształciła się również w kierunku optyki okularowej i do 2022 roku pracowała jako konsultant w salonie optycznym. Po przybyciu do Polski odnalazła spokój i przyjemność w roli osoby dbającej o czystość i pielęgnującej przestrzeń pracy.

Jest osobą niezwykle sumienną, dobrze zorganizowaną i skrupulatną. Ceni wysoką dbałość o szczegóły oraz profesjonalizm w pracy. Jednocześnie ma w sobie dużo ciepła, kontakt z ludźmi jest dla niej bardzo ważny, czerpie z niego pozytywną energię i radość.

Wolny czas najchętniej spędza z córką, poza miastem, w ciszy i spokoju. Jej pasją są długodystansowe trasy rowerowe. Jest fanką pięknych, wzorzystych notesów, które kolekcjonuje.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty