Maja Hinc

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Pani Maja jest w trakcie studiów na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Zarządzanie, o specjalizacji gospodarowanie nieruchomościami. Na równi z nauką na uczelni pozyskuje doświadczenie w branży stomatologicznej, w której prężnie działa od trzech lat.

Bardzo ważny jest dla niej kontakt z Pacjentem jego komfort i dobre samopoczucie. Do swojej pracy wprowadza miłą i przyjazną atmosferę, zaraża uśmiechem i zawsze otoczy ciepłym słowem. Każdy może liczyć na profesjonalną pomoc z jej strony, której udzieli w sposób jasny i zrozumiały.

Prywatnie jest pasjonatką dobrej kuchni. Czas wolny chętnie spędza aktywnie, praktykując jogę, spotykając się z przyjaciółmi i podróżując, odkrywając nowe miejsca i smakując kuchni z różnych zakątków świata.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty