dr n. med. 

Barbara Szkarłat

Specjalista ortodoncji

noirdentical-Barbara_Szkarlat.png

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2008 roku. Wkrótce po studiach Doktor Basia rozpoczęła pracę w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, w Poradni Ortodoncji. Niniejsza praca zaowocowała obroną w 2016 roku rozprawy doktorskiej oraz zakończeniem programu specjalizacji z dziedziny ortodoncji i złożyła Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z ortodoncji. Pani Doktor zajmuje się ortodontycznym leczeniem pacjentów w pełnym zakresie. Z równie wielką pasją wykonuje zarówno najprostsze uszeregowania zębów, jak i niezwykle skomplikowane leczenie pacjentów z wadami rozwojowymi twarzoczaszki.

Jest autorką licznych publikacji naukowych, zarówno w czasopismach polskich, jak i zagranicznych. Stale rozwija swoje umiejętności, prezentuje wyniki prowadzonych badań, uczestniczy w licznych kursach i kongresach (m.in. Londyn, Barcelona, Frankfurt nad Menem, Sztokholm, Montreux). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society.

Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna. Pacjenci kochają ją za łatwość tłumaczenia problemów ortodontycznych i bardzo skuteczne leczenie. Prywatnie mama dwóch synów. Wolny czas poświęca na lekturę. Kocha podróże.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty