Lek. dent.

 Adrian Złotogórski

Stomatologia zachowawcza, protetyka stomatologiczna

Doktor Adrian ukończył studia licencjackie w 2012 roku na wydziale technik dentystycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zamiłowanie do stomatologii oraz żądza wiedzy sprawiły, że rozpoczął studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, które ukończył w 2017 roku. Doświadczenie technika dentystycznego, lekarza stomatologa oraz pasja zadecydowały o specjalizacji – protetyka, to dziedzina w której się spełnia i najbardziej fascynuje. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach, warsztatach oraz konferencjach, głównie z zakresu implantologii oraz protetyki. Po zakończonym leczeniu największą satysfakcją jest dla niego piękny i naturalny uśmiech Pacjenta, który perfekcyjnie wpisuje się w rysy twarzy.

Każdą wolną chwile poświęca na planowanie kolejnych podróży. Poznawanie świata i nowych kultur to jego pasja. Ważną rolę w życiu Doktora pełni również muzyka. Chwila relaksu z gitarą w ręku lub koncert bluesowy to jego idealny sposób na piątkowy wieczór.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty