Lucyna Bujak

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna

Absolwentka Gdańskiego Studium Medycznego na kierunku higienistka stomatologiczna. W Noir Dental Clinic pełni funkcję asystentki stomatologicznej. Wieloletnie doświadczenie Pani Lucyny pozwala jej na biegłą i niezwykle profesjonalną pracę, zarówno w dziedzinie protetyki, implantologii, jak również chirurgii stomatologicznej. Pomimo ogromu wiedzy z zakresu stomatologii stale podnosi swoje kwalifikacje.

Zawsze niezwykle skrupulatnie przygotowana do pracy, z największą dbałością opiekująca się Pacjentami. Rzetelna i empatyczna. Ostoja spokoju, niezwykle opanowana, z sercem  na dłoni.

Prywatnie żona oraz mama dwójki dzieci. Czas wolny spędza z rodziną i doskonałą książką. O jodze, a szczególnie jodze twarzy wie prawie wszystko.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty