Oksana Shcherbachenko-Khomenko

Personel pomocniczy

Pani Oksana do Polski przyjechała z Ukrainy w 2022 roku. Na Ukrainie ukończyła Szkołę Handlową ze specjalizacją spedycja towarów przemysłowych. W swojej branży pracowała przez ponad 15 lat. Po przybyciu do Polski powzięła kolejny etap na swojej drodze zawodowej. Rozpoczęła naukę w szkole policealnej o specjalności Opiekun Medyczny, gdzie obecnie pozyskuje wiedzę z zakresu świadczenia opieki i zaspokajania potrzeb ludzkich.

Zawsze wesoła i ciepła, uśmiech nie schodzi z jej twarzy, ma w sobie ogromne pokłady empatii i zrozumienia dla innych. W pracy dokładna, skrupulatna, zawsze dba o porządek. Bardzo ceni sobie dobry kontakt z Zespołem.

Wolny czas najczęściej spędza w towarzystwie swojej dorosłej córki. Jest miłośniczką dobrych komedii oraz muzyki, której najchętniej słucha podczas długich podróży samochodem.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty