Implantologia 

Doświadczenie, Przewidywalność, Bezpieczeństwo, Uśmiech

„Nowe możliwości leczenia tylko w Noir Dental Clinic”

Dbając o bezpieczeństwo Pacjenta oraz własne – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w warunkach wysoce sterylnych. 

Główne zalety implantów to: 

• Lepsza estetyka – implanty wyglądają i zachowują się jak naturalne zęby (ze względu na swoją konstrukcję są połączone z kością na stałe),

• Lepsza wymowa – luźne protezy mogą być niestabilne w jamie ustnej powodując seplenienie i niewyraźną mowę. Implanty pozwalają na płyną rozmowę bez obaw o ruchomą protezę,

• Lepszy komfort – dzięki stałemu połączeniu z kością (osteointegracji), implanty eliminują dyskomfort ruchomych protez,

• Łatwiejsze jedzenie – implanty funkcjonują jak własne zęby (równomiernie rozkładają siły żucia), pozwalając na jedzenie ulubionych posiłków z pewnością i bez bólu,

• Lepsze samopoczucie – implanty odnawiają Twój uśmiech i wzmacniają pewność siebie.

• Trwałość – implanty zbudowane są z biozgodnego tytanu i dzięki temu są bardzo trwałe. Odpowiednio pielęgnowane, implanty mogą przetrwać przez całe życie.

• Wygoda – implanty eliminują krępujące i kłopotliwe wyjmowanie protez i potrzebę używania klejów protetycznych aby utrzymać protezę na miejscu.

„Niezawodność, bezpieczeństwo, sterylność”

Zabieg implantacji polega na wszczepieniu w kość szczęki lub żuchwy (w miejscu utraconego zęba) implantu, który wykonany jest z tytanu, materiału biozgodnego, idealnie integrującego się z organizmem człowieka. Implant jest odpowiednikiem korzenia zęba. Idealnie dopasowany do warunków kostnych, zapobiega utracie cennej struktury wyrostka zębodołowego i stanowi przyszły filar dla odbudowy protetycznej.

Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii – nie maskuje braków zębowych, ale odtwarza prawidłowo funkcjonujące i świetnie wyglądające nowe zęby.
W Noir Dental Clinic stosujemy implanty najbardziej renomowanych i zaawansowanych technologicznie firm implantologicznych z bogatym doświadczeniem klinicznym w tej dziedzinie. Dobieramy je indywidualnie do każdego Pacjenta na podstawie kombinacji zdjęć radiologicznych (najnowocześniejszy na rynku tomograf Planmeca), które precyzyjnie odzwierciedlają warunki ustne Pacjenta czyli jakość, gęstość i ilość kości, położenie zatok szczękowych i nerwów.
Dzięki tak szerokiej gamie systemów implantologicznych jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie skomplikowane problemy stomatologiczne. W przypadku zaników kostnych uniemożliwiających wprowadzenie wszczepu, wykonujemy zabiegi przedimplantacyjne, takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą lub zamkniętą czy sterowaną regenerację kości. Takie zabiegi wykonujemy przy pomocy precyzyjnych i niezawodnych urządzeń:
– piezosurgera firmy Metron – do ciecia tkanek kostnych,
– wirówki PRF Duo Quattro – najbardziej zaawansowanego urządzenia, które wraz z innowacyjnymi probówkami stanowi nowy system do pozyskiwania fibryn o unikalnych właściwościach ( z krwi własnej pacjenta). Fibryna bogatopłytkowa stymuluje gojenie, odbudowę oraz wzrost kości i tkanek miękkich.

Nasz biomateriał pochodzi od Ciebie.

Implantologią w naszej Klinice zajmuje się:

Dr n. med.

Piotr Chomik

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
  Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Ewa Chomik Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 505/2
  80-320 Gdańsk

  pn. – pt. 8.00 – 20.00

  MediRaty