Kamila Tuszkowska

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Pani Kamila jest absolwentką Akademii Morskiej z tytułem magistra na kierunku Zarządzanie kapitałem ludzkim. Podczas wieloletniej pracy na hotelowej recepcji oraz w charakterze rejestratorki medycznej pozyskała szerokie doświadczenie, poznała dogłębnie specyfikę wykonywanej pracy, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania Pacjentów, a także błyskawicznie potrafi na nie reagować. Pragnie stale zwiększać jakość wykonywanej pracy uczestnicząc w licznych kursach dotyczących obsługi Pacjenta.

W pracy jest bardzo skrupulatna, nigdy nie pozostawia niedokończonych spraw i pytań bez odpowiedzi. Zawsze uważnie wysłucha, w rozmowie stawia na rozwiązywanie problemów i zapewnienie najwyższego komfortu Pacjenta. Jest osobą zawsze uśmiechniętą, serdeczną, empatyczną i gotową do działania. Idealnie spełnia się w roli pierwszego kontaktu w Klinice.

Prywatnie jest mamą dwóch energicznych dziewczynek: Marii i Franciszki. Uwielbia wypoczynek na Kaszubach, blisko lasów i jezior. Jest miłośniczką spływów kajakowych, jogi, włoskiej kuchni oraz seriali kryminalnych i fantasy.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty