Monika Kowalewska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Monika Kowalewska ukończyła wydział biologii Uniwersytetu Gdańskiego  oraz uzyskała tytuł magistra na kierunku Logistyka. Swoją pasję i zawód higienistki praktykuje od 2015 roku. Zarówno wszechstronna wiedza, jak i doświadczenia w zakresie różnych dziedzin stomatologii pozwalają jej na elastyczność realizowania rozmaitych zadań. Ogromna wagę przywiązuje do organizacji pracy oraz precyzji wykonywanych obowiązków. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i kursach zawodowych. Z chęcią dzieli się wiedzą i poszerza zakres świadomości pacjentów w duchu holistycznego podejścia do zdrowia. 

Prywatnie pasjonatka aktywności fizycznej, eksperymentów kulinarnych oraz pielęgnacji roślin domowych. Fanka swojego czworonożnego pupila. 

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty