lek. dent. 

Dominika Przybyłka

protetyka stomatologiczna, leczenie zachowawcze i endodontyczne

Zdolności manualne i zainteresowanie wiedzą medyczną zaowocowały podjęciem studiów na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i ukończeniem ich w 2009 roku. Zaś zamiłowanie do dydaktyki, wnikliwość i empatia poprowadziły do podjęcia pracy na stanowisku asystenta naukowo-dydaktycznego w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego macierzystej Uczelni oraz zrealizowania programu specjalizacji w zakresie stomatologii dziecięcej i uzyskania tytułu specjalisty w 2014 roku.

Dalszy rozwój zawodowy wykroczył poza ramy stomatologii dziecięcej. Stopniowe zgłębianie poszczególnych dziedzin stomatologii, liczne szkolenia i wieloletnia praktyka zawodowa, pozwalają Doktor Dominice spojrzeć na uśmiech Pacjenta w szerszym kontekście – jako element zdrowia i wypadkową prawidłowej funkcji oraz estetyki. Stąd kompleksowe podejście do planowania leczenia, począwszy od estetycznych i funkcjonalnych wypełnień, przez rekonstrukcje kształtu zębów przednich, po złożone odbudowy protetyczne na implantach.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty