Dr n. med.

  Ewa Chomik  

Specjalista protetyki stomatologicznej

Uwielbiana przez Pacjentów doktor Ewa już w dzieciństwie wykazywała zdolności manualne. Łącząc je ze zmysłem technicznym oraz zamiłowaniem do precyzji, połączone z wrażliwością na drugiego człowieka zaowocowały decyzją o podjęciu studiów stomatologicznych na ówczesnej Akademii Medycznej (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Ukończyła je w 2009 roku. Po ukończeniu stażu rozpoczęła pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej.

Rozpoczęła badania naukowe nad komórkami macierzystymi pochodzenia zębowego, które w 2012 roku zaowocowały obroną pracy doktorskiej. W tym samym czasie odbywała również szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie protetyki stomatologicznej, zakończone złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w listopadzie 2016 roku. Biorąc udział w licznych krajowych i zagranicznych kursach oraz kongresach, również jako wykładowca, wdrażała i rozwijała pozyskane umiejętności w swojej codziennej praktyce klinicznej. Jest współautorką prac klinicznych prezentowanych podczas kongresu European Academy for Osseointegration w Rzymie (EAO 2014), w Sztokholmie (EAO 2015) i Paryżu (EAO 2016). Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) oraz współzałożycielem instytucji szkoleniowej High End Dentistry.

Azymutem pracy zawodowej niezmiennie pozostają dla dr Ewy techniki odbudowy funkcji i estetyki zębów na bazie wirtualnego planowania uśmiechu, zarówno na zębach własnych pacjenta, jak i na implantach stomatologicznych.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty