Sprzęt  

UNITY  STOMATOLOGICZNE
firmy Planmeca

Komfort absolutny dla Pacjenta, idealna ergonomia dla lekarza.Unit stomatologiczny ma ogromne znaczenie! Zarówno dla Pacjenta, który czasem musi spędzić na nim nieco więcej czasu, jak i dla lekarza, który pracuje przy nim całe dnie. Do Noir Dental Clinic trafiły fotele Planmeca Sovereign Classic oraz iTouch, które są absolutnie najnowocześniejszymi i najbardziej inteligentnymi unitami dostępnymi na rynku. Z jednej strony dopasowują się do kształtu ciała Pacjenta, dają maksymalny komfort, z drugiej strony lekarz mając maksymalną wygodę pracy oraz szereg fantastycznych rozwiązań technologicznych może być pewien, że unit zapewnia mu optymalną przestrzeń pracy.

TOMOGRAFIA
firmy Planmeca

Perfekcyjna diagnostyka to filar skutecznego leczenia.

Aby leczyć w sposób przewidywalny i naprawdę skuteczny niezbędne są bardzo dokładne narzędzia diagnostyczne. Tomograf Planmeca ProMax 3D Mid pozwala nam z idealną dokładnością przeanalizować anatomię Pacjenta, zauważyć najdrobniejsze detale i tym samym uniknąć nieoczekiwanych powikłań. Nasz tomograf spełnia nieocenioną rolę w większości dziedzin leczenia, począwszy od chirurgii, poprzez implantologię oraz endodoncję skończywszy na protetyce oraz periodontologii. Przewidywalna i nowoczesna stomatologia nie poprzestaje na popularnym obrazowaniu panoramicznym i cefalometrycznym. Dziś chcąc pracować na światowym poziomie tomografia 3D jest niezbędna. Nasza Planmeca ProMax 3D pozwala nam korzystać z wszystkich rozwiązań, pozwalających idealnie zaplanować leczenie.

MIKROSKOP
Carl Zeiss OPMI Pico

Najdrobniejsze detale decydują o sukcesie.

Carl Zeiss OPMI Pico to absolutny top w świecie powiększenia stomatologicznego. Brak kompromisów, perfekcyjna optyka i ergonomia pozwalają nam leczyć jeszcze dokładniej. Lekarz dzięki mikroskopowi, widząc więcej może zauważyć najdrobniejsze szczegóły. Z punktu widzenia trwałości i szczelności najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.
Porównując ofertę wielu producentów modeli utwierdziliśmy się w przekonaniu, że słuszny wybór jest tylko jeden. Bez odrobiny przesady można powiedzieć, że to Rolls Royce wśród mikroskopów stomatologicznych. Wielu lekarzy stomatologów w Polsce wciąż marzy, aby pracować właśnie na mikroskopie Carl Zeiss OPMI Pico. U nas jest to narzędzie codziennej pracy, pozwalające pracować na najwyższym poziomie precyzji.

CHIRURGIA I IMPLANTOLOGIA
Na światowym poziomie

Iplantmed firmy W&H (1) – to synonim maksymalnej precyzji w implantologii. Daje lekarzowi pełną kontrolę podczas procesu implantacji. Podzespoły wykonane z najlepszej jakości komponentów dają pełne bezpieczeństwo, dokładność i przewidywalność podczas zabiegu.

* Piezosurgery włoskiej firmy Mectron (2) – istotą nowoczesnej chirurgii stomatologicznej jest delikatność i minimalna inwazyjność zabiegów. Z tej racji nasz wybór padł na to urządzenie. Mikrometryczna dokładność, możliwość selektywnego cięcia, poprawa gojenia, minimalna emisja ciepła to jedynie kilka z wielu argumentów stanowiących o walorach tego urządzenia. Bez niego praktykowanie wyrafinowanej i minimalnie inwazyjnej chirurgii jest niemalże niewykonalne.

* Wirówka PRF Duo Quattro (3) – fibryna bogatopłytkowa stymuluje gojenie, odbudowę oraz wzrost kości i tkanek miękkich. Choć nadal ta technika leczenia nie jest szeroko dostępna, w Noir Dental Clinic nie mogło jej zabraknąć. PRF Duo Quattro pozwala efektywnie i szybko pozyskiwać fibrynę, co pomaga lekarzowi przyspieszyć proces leczenia, co w przypadku naszych Pacjentów ma ogromne znaczenie.

ENDODONCJA
bez kompromisów

VDW Gold Reciproc oraz SuperEndo Alpha i Beta to technologiczny high end jeśli chodzi o wsparcie leczenia kanałowego. 

Aby ząb leczony kanałowo spełniał swoje zadanie przez naprawdę długi czas, jego korzenie muszą być perfekcyjnie wręcz wypełnione. Dzięki najwyższym modelom urządzeń Reciproc oraz SuperEndo jest to w pełni możliwe. Materiał, jakim jest ciepła gutaperka dociera do wszystkich odgałęzień i bocznych kanalików i idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału. Technologie mikroprocesorowe pozwalają na optymalne opracowanie kanałów oraz uplastycznianie gutaperki, a także precyzyjne dozowanie, dając lekarzowi możliwość uzyskania jeszcze lepszego sukcesu klinicznego.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty