Lek. dent.

Michał Wysocki

Endodoncja, rekonstrukcje adhezyjne

Doktor Michał ukończył studia stomatologiczne w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2017 roku. Od początku pracy zawodowej jego wielką pasją stało się precyzyjne leczenie endodontyczne w najbardziej nawet skomplikowanych sytuacjach klinicznych oraz estetyczne odbudowy zębów i warunków zgryzowych. Znany jest z bardzo szczegółowego i drobiazgowego podejścia do leczenia, niczego nie pozostawiając przypadkowi, za co jest szczególnie ceniony przez Pacjentów. Swoją pracę wykonuje z uśmiechem, dbając o przyjazną atmosferę podczas wizyt, a wiedzę nieustannie doskonali poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach tematycznych.

Kiedy zaś nie pracuje, aktywnie spędza czas oddając się kolarskiej pasji latem i snowboardowej zimą. Miłośnik ciekawych książek i górskich wędrówek.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty