Dominika Koss

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Pani Dominika jest absolwentką Sopockich Szkół Medycznych na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Od kilku lat spełnia się w roli Asystentki Stomatologicznej. Pracując przy różnych dziedzinach stomatologii codziennie pozyskuje szerokie doświadczenie, szczególnym zainteresowaniem obdarzyła zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Obecnie odkrywa tajniki wiedzy z zakresu stomatologii estetycznej, podczas której bardzo chętnie asystuje.

Doskonale odnajduje się w swojej pracy, jej życzliwość i empatia sprawiają, że każdy Pacjent czuje się zaopiekowany. Ma w sobie ogrom pasji i zaangażowania, świetnie współpracuje z Zespołem, jej hasłem przewodnim jest zdanie: „Wspólna praca to sukces!”

Prywatnie Pani Dominika jest wielką miłośniczką zwierząt. Uwielbia również koncerty Muzyki Filmowej. Swój wolny czas spędza aktywnie podczas wypraw w góry oraz jeździe na rolkach.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty