Ortodoncja 

Szeroki uśmiech i proste zęby

Ortodoncja

Szeroki uśmiech i proste zęby

Poprawiamy wygląd Twoich zębów, tym samym twarzy!

Leczymy i korygujemy wady zgryzu oraz wady szczękowo-twarzowe u osób w każdym wieku. Siłą naszego leczenia jest ścisła współpraca międzyspecjalistyczna, szczególnie w przypadku Pacjentów, u których wymagane są mniejsze lub większe zabiegi chirurgiczne podczas terapii ortodontycznej.

„Zadbamy o Twoje proste zęby, komfort i szeroki uśmiech”

Jak wygląda leczenie ortodontyczne w Noir Dental Clinic?

Omawiamy plan leczenia na podstawie szczegółowego wywiadu z Pacjentem, badania klinicznego, fotografii twarzy i zgryzu, zdjęć tomograficznych, cefalometrycznych oraz modeli gipsowych zgryzu. Na tej podstawie dobieramy właściwy aparat ortodontyczny, schemat leczenia, określamy jego przybliżony czas trwania. W trakcie całego leczenia dokładnie je monitorujemy podczas ściśle zaplanowanych wizyt kontrolnych, które pozwalają modyfikować terapię w razie potrzeb. Przestrzegamy również protokołów wizyt higienizacyjnych, niezbędnych do zachowania zdrowia zębów podczas leczenia ortodontycznego.

Leczenie ortodontyczne prowadzimy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, dostępnych na rynku. Wykorzystujemy zarówno aparaty stałe, jak i ruchome, aparaty metalowe i tzw. “estetyczne”. Wszystko, aby jak najlepiej sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Ortodoncją w naszej Klinice zajmują się:

dr n. med.
Barbara Szkarłat

Specjalista ortodoncji

Lek. dent.
Mateusz Borowy

Ortodoncja

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
  Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Ewa Chomik Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 505/2
  80-320 Gdańsk

  pn. – pt. 8.00 – 20.00

  MediRaty