Dagmara Wojtowicz

Specjalisty ds. Obsługi Pacjenta

Pani Dagmara to osoba, która nie lubi utartych ścieżek i od zawsze podąża własną drogą. Dołączając do Zespołu Noir Dental Clinic spełniła swoje marzenie, dokonując dużej zmiany zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.

Jest uśmiechniętą, życzliwą i pełną energii osobą. W pracy niezwykle profesjonalna, zorganizowana i uporządkowana. Niewątpliwie można ją nazwać liderką doskonale zagospodarowanego czasu. Obok jest konsekwentnego i stanowczego charakteru spotyka się również wielka pasja i wrażliwość na piękno. Zawsze dba o przyjazną i ciepłą atmosferę w miejscu swojej pracy.

Prywatnie Pani Dagmara jest spełnioną mamą oraz babcią. W członkach swojej rodziny zaszczepiła zdrowy, rodzinny i aktywny styl życia. Czas wolny poświęca na grę w squasha, długie wycieczki oraz podróże.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty