Paulina Wilińska

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta, Koordynator Zespołu

Pani Paulina uzyskała tytuł magistra fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Kilkuletnia praca w tym zakresie pozwoliła jej doskonale zrozumieć potrzeby Pacjentów, którym zawsze gotowa jest sprostać. Radosna i pełna empatii, daje gwarancję przyjaznej i kompetentnej obsługi. Zawsze dba o miłą atmosferę i dobre samopoczucie, zarówno naszych Pacjentów, jak i całego Zespołu. Oprócz tego zajmuje się koordynacją pracy całego Zespołu Kliniki i czuwa nad niezaburzonym kontaktem z Pacjentami z poziomu rejestracji.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą Stasia i Tymka, którzy mają bezcenny wkład w jej uśmiech. W wolnych chwilach uwielbia czytać thrillery oraz sprawdzać swoje możliwości na ściance wspinaczkowej.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty