Dorota Hinc

Pedagog. Dietetyk. Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Pani Dorota jest absolwentką Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku pedagogika, wczesna edukacja z logopedią. Ukończyła szkolenie z zakresu asystowania w stomatologii. Ponadto jest dietetykiem!

Praca z najmłodszymi Pacjentami daje Pani Dorocie ogrom satysfakcji. Doskonale odnajduje się w pracy zawodowej, gdzie niezbędna jest sztuka porozumienia i zrozumienia, szczególnie jeśli dotyczy to najmłodszych. Nie sposób nie zgodzić się, że taka forma aktywności to idealne połączenie pasji do stomatologii z ukochaną pracą z dziećmi.

Prywatnie Pani Dorota jest szczęśliwą żoną, mamą dwójki dorosłych już dzieci, a także najszczęśliwszą pod słońcem babcią małego Henia. W czasie wolnym uwielbia gotować i eksperymentowanie w kuchni. Kocha książki, głównie o tematyce kryminalistyki oraz psychologii. Bez reszty pochłonęła Panią Dorotę muzyka latino oraz taniec „salsation”. Jeśli wypoczywa to tylko w gronie rodziny i znajomych z dala od miasta, najlepiej z dobrą książką.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty