Paulina Szal

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta. Opiekun Pacjenta Kompleksowego

Kilkanaście lat pracy w branży stomatologicznej oraz uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach umożliwiło jej osiągnięcie wysokiego poziomu zrozumienia potrzeb Pacjenta oraz obsługę rejestracji zgodnie z najwyższymi standardami. Ciepła, empatyczna, zawsze uśmiechnięta, ceniona przez Pacjentów za swój profesjonalizm i zaangażowanie. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach, dzięki swojej kreatywności, jest w stanie znaleźć rozwiązanie problemu.

Głodna wiedzy z zakresu leczenia stomatologicznego zdobyła tytuł technika dentystycznego, co pozwoliło jej zgłębić tajniki wykonywania prac protetycznych i nie tylko.

Obecnie poszerza swoją wiedzę w zakresie zarządzania w Gdańskiej Wyższej Szkole Bankowej na kierunku „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”. Otwarta na nowe wyzwania, uparta w dążeniu do celu.

Prywatnie mama Maksa. W wolnej chwili uwielbia rowerowe wycieczki, dobrą książkę, turystyczne marsze na orientację i rajdy samochodowe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty