Oksana Tatarenkova

Personel pomocniczy

Pani Oksana do Polski przyjechała z Ukrainy w 2020 roku. Na Ukrainie ukończyła Technikum Pedagogiczne i pracowała jako nauczycielka muzyki w przedszkolu. Już w Polsce ukończyła szkołę policealną w Gdyni, na kierunku Opieka Medyczna. Aktualnie kształci się na Asystentkę Stomatologiczną z elementami implantologii. Każdy z etapów rozwoju zapewnił jej szeroką wiedzę, dzięki której posiada wysokie doświadczenie w kontakcie z ludźmi, zaspokajaniu ich potrzeb oraz dbaniu o ich najwyższy komfort.

Pani Oksana to osoba o wielki sercu, które do każdego wyciąga na dłoni. Nie sposób nie poczuć się w jej towarzystwie zaopiekowanym i otoczonym najwyższą troską. Zawsze wysłucha, stara się zrozumieć, pocieszyć. Bardzo pozytywna, harda, dobrze zorganizowana, z każdym znajdzie wspólny język.

Prywatnie kochająca żona i mama dwóch dorosłych synów. Uwielbia muzykę i podróże. Wolny czas spędza na gotowaniu. Jest ciekawa świata i wiedzy jaką oferuje.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty