Lek. dent.

 Kinga Dewerenda

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Doktor Kinga jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2012 roku. W pierwszych latach swojej praktyki zawodowej prężnie rozwijała się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Etap ten uświadomił Doktor, jak istotną rolę odgrywa kompleksowe podejście do stanu zdrowia jamy ustnej i skłonił do rozpoczęcia w 2019 roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii stomatologicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Chirurgia podbiła jej serce, okazała się największą pasją i to właśnie w jej zakresie Doktor Kinga obecnie praktykuje. Stale podnosi poziom swoich kwalifikacji, aby świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie.

W pracy stawia szczególny nacisk na odpowiednio zaplanowane leczenia, które jest podstawą do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Niezwykle ceni sobie komunikację z Pacjentem, zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań. Dokłada wszelkich starań, by każda wizyta odbywała się bez bólu i strachu, w najwyższym komforcie.

Doktor Kinga pracuje zgodnie z ideą stomatologii o minimalnej inwazyjności i z najwyższym poszanowaniem dla tkanek własnych.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty