Diagnostyka

Stawiamy zawsze precyzyjne diagnozy

Diagnostyka

Stawiamy zawsze precyzyjne diagnozy

Czym jest diagnostyka w stomatologii?

Diagnostyka stomatologiczna to jedyne skuteczne i najbardziej precyzyjne narzędzie umożliwiające w pełni zdiagnozowanie wszystkich przypadków medycznych – od najprostszych po najbardziej skomplikowane. Jest nieodzowna, wręcz niezastąpiona we wszystkich dziedzinach stomatologii. Umożliwia stomatologom i chirurgom wdrożenie mniej inwazyjnych, bezpieczniejszych i szybszych protokołów operacyjnych, a te z kolei są mniej traumatyczne dla ich pacjentów.

Sprzęt do diagnostyki używany w Noir Dental Clinic:

 

Tomograf CBCT (firmy Planmeca) spełniający wszystkie wymagania w zakresie implantologii, leczenia kanałowego, periodontologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej oraz analizy stawów skroniowo-żuchwowych

– Wewnątrzustny aparat rentgenowski, który zapewnia precyzyjne pozycjonowanie oraz wysoką jakość i rozdzielczość obrazu HD (zdjęcia zębowe – punktowe (endodoncja), zdjęcia zgryzowo-skrzydlowe).

– Mikroskop CARL ZEISS OPMI PICO – ułatwia wykonanie zabiegów z najwyższym stopniem dokładności..

Kamera diagnostyczna SAPROCARE uwidaczniająca stany zapalne dziąseł. Wykorzystując technologie fluorescencyjną uwidacznia próchnicę w trybie CARIO oraz nową i starą płytkę nazębną w trybie PERIO.

 

Posiadamy najbardziej zaawansowaną technologicznie pracownię RTG na Pomorzu.

W każdym gabinecie w Naszej Klinice znajduje się również niezastąpiony w pracy stomatologa mikroskop CARL ZEISS OPMI PICO – lider w dziedzinie optyki i optoelektroniki. Mikroskop wyposażony jest w zaawansowany układ optyczny z pięciokrotnym zmieniaczem powiększeń, co ułatwia wykonanie zabiegów z najwyższym stopniem dokładności..
Umożliwia precyzyjną diagnozę i dokładne leczenie.

Niezastąpiony podczas zabiegów stomatologicznych – leczeniu kanałowym, leczeniu zachowawczym, protetyce i mikrochirurgii.

„Stawiamy na Twoje bezpieczeństwo i komfort”

Diagnosyką w naszej Klinice zajmuje się:

dr n. med.

Ewa Chomik

Specjalista protetyki stomatologicznej

dr n. med.
Piotr Chomik

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Lek. dent.
Dominika Przybyłka

Protetyka stomatologiczna, leczenie zachowawcze i endodontyczne

Lek. dent.
Leszek Kobusiński

Endodoncja, protetyka stomatologiczna

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
  Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Ewa Chomik Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 505/2
  80-320 Gdańsk

  pn. – pt. 8.00 – 20.00

  MediRaty