Lek. dent.

Dominika Laniecka

Specjalista medycyny estetycznej

Doktor Dominika w 2013 roku ukończyła kierunek lekarsko – dentystyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej kariery zawodowej interesuje się szeroko pojętą dziedziną estetyki. Stomatologia pozwala jej kreować piękne uśmiechy, co daje ogrom satysfakcji. Bezcenna jest radość Pacjenta po zakończonym leczeniu, ale nie tylko; ponieważ piękny i zdrowy uśmiech dodają pewności siebie i niewątpliwie atrakcyjności.

Praca z Pacjentami w dziedzinie medycyny estetycznej i pasja zawodowa zaowocowały ukończeniem w 2019 roku studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku medycyna estetyczna.

Doktor Dominika każdego ze swoich Pacjentów traktuje szczególnie. W oparciu o swoją wiedzę lekarską, doświadczenie i wyczucie estetyki dostosowuje każdy plan leczenia indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Harmonia i balans to klucz do sukcesu w kształtowaniu atrakcyjnego wyglądu. Kontakt z Pacjentem jest dla niej najważniejszy. Wzajemne zaufanie, szczerość i zrozumienie pozwalają na owocną współpracę i obopólną satysfakcję w relacji lekarz – pacjent. W pracy dąży do perfekcji. Doktor Dominikę nie zadowala “dobrze, czy wystarczająco”, celem jest zawsze “idealnie” niezależnie od tego, co robi! Ambicje to bodźce do ciągłego rozwoju, a przecież “sky is the limit”.

Prywatnie mama dwóch synów i córki. Macierzyństwo nauczyło Doktor Dominikę logistyki i organizacji. Często powtarza: „Teraz już wiem, że nie ma czasu ten, który ma za mało zajęć. Macierzyństwo uczy pokory i empatii”. Uwielbia piec ciasta i nosić wysokie obcasy. W wolnych chwilach czyta książki i zmusza się do sportu.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty