Lek. dent.

 Anna Porodzińska

Endodoncja, protetyka stomatologiczna

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od samego początku kariery zawodowej towarzyszy jej pasja do kreowania i propagowania wśród swoich Pacjentów zdrowego i pięknego uśmiechu. Zdecydowała się na wybranie specjalizacji w zakresie protetyki i endodoncji czyli leczenia kanałowego. Cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, prowadzonych przez najlepszych specjalistów. W pracy stosuje najnowsze metody leczenia, zdobyte podczas licznych kursów. Podczas leczenie kieruje się złotą zasadą, aby przeprowadzane przez nią zabiegi były jak najmniej inwazyjne, dlatego zawsze pracuje przy użyciu mikroskopu. To gwarancja dokładności i wysokiej precyzji przeprowadzanych zabiegów.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym zawsze uśmiechnięta, radosna, służy pomocą. Swoim Pacjentom w dokładny sposób obrazuje i tłumaczy wykonywane zabiegi. Kocha podróżować, z chęcią poznaje nowe kultury i miejsca, a przede wszystkim kuchni świata.

Certyfikaty

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty