Anna Pilch

Specjalista ds. social media

Pani Ania uzyskała tytuł magistra  na kierunku informatyka i ekonometria na Uniwersytecie Gdańskim. Jeszcze w trakcie studiów odkryła swoje zamiłowanie do prowadzenia działań w zakresie marketingu, jak i projektowania graficznego.

Kilkuletnia praca w firmie programistycznej oraz w prężnie rozwijającym się studiu tańca pozwoliła jej doskonalić swoje pasje i zdobyć cenne doświadczenie w tym zakresie. W międzyczasie realizowała również wiele pobocznych projektów, które dodatkowo wzmocniły jej kwalifikacje.

Stale podnosi poziom swojej wiedzy i możliwości. Uczestniczy w wielu webinariach, kursach i szkoleniach. Uwielbia rozwój, czerpie przyjemność ze zdobywania nowych doświadczeń. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Zawsze pogodna, pozytywnie nastawiona do życia, otwarta na innych, z każdym się dogada i znajdzie wspólny język.

Prywatnie pasjonatka tańca, wielbicielka gier planszowych oraz miłośniczka zwierząt spełniająca się jako wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty