Zespół  

dr n. med.
Ewa Chomik

Specjalista protetyki stomatologicznej

Uwielbiana przez Pacjentów doktor Ewa już w dzieciństwie wykazywała zdolności manualne. Łącząc je ze zmysłem technicznym oraz zamiłowaniem do precyzji, połączone z wrażliwością na drugiego człowieka zaowocowały decyzją o podjęciu studiów stomatologicznych na ówczesnej Akademii Medycznej (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Ukończyła je w 2009 roku. Po ukończeniu stażu rozpoczęła pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej.

Rozpoczęła badania naukowe nad komórkami macierzystymi pochodzenia zębowego, które w 2012 roku zaowocowały obroną pracy doktorskiej. W tym samym czasie odbywała również szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie protetyki stomatologicznej, zakończone złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w listopadzie 2016 roku. Biorąc udział w licznych krajowych i zagranicznych kursach oraz kongresach, również jako wykładowca, wdrażała i rozwijała pozyskane umiejętności w swojej codziennej praktyce klinicznej. Jest współautorką prac klinicznych prezentowanych podczas kongresu European Academy for Osseointegration w Rzymie (EAO 2014), w Sztokholmie (EAO 2015) i Paryżu (EAO 2016). Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) oraz współzałożycielem instytucji szkoleniowej High End Dentistry.

Azymutem pracy zawodowej niezmiennie pozostają dla dr Ewy techniki odbudowy funkcji i estetyki zębów na bazie wirtualnego planowania uśmiechu, zarówno na zębach własnych pacjenta, jak i na implantach stomatologicznych.

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od samego początku szczególnie fascynowała ją stomatologia mikroskopowa oraz endodoncja. Dziś bez mikroskopu gwarantującego powiększenie i dokładność przeprowadzanych zabiegów nie wyobraża sobie pracy. Pani Doktor Katarzyna swoje umiłowanie do precyzji leczenia kanałowego odnosi najczęściej do swojej analitycznej precyzji i dokładności.
Systematycznie pogłębia swoją wiedzę na licznych warsztatach, kursach i konferencjach, aby być na bieżąco ze światową stomatologią.

Pacjenci cenią sobie doktor Katarzynę za spokój, skupienie i umiejętność rzeczowego i dokładnego przekazania wszelkich informacji. Zawsze na czas, zawsze punktualnie, zawsze idealna.

Praca z najmłodszymi pacjentami daje jej dużo satysfakcji i radości. Każda wizyta u pani doktor Katarzyny Morozik jest dla dzieci bezstresowa i pełna przyjemnych niespodzianek.

Lek. dent.  
Katarzyna Morozik

Stomatologia zachowawcza, dziecięca, endodoncja

Lek. dent.
Filip Rafałko

Endodoncja

Doktor Filip Rafałko ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku w 2006 roku. Od tego czasu zdobywał doświadczenie w wielu gabinetach i klinikach w całej Polsce, aby ostatecznie pozostać na stałe w Noir Dental Clinic. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej, jest absolwentem cyklu specjalistycznych szkoleń organizowanych w ramach Curriculum Endodontycznego przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jest członkiem. Rozwijając swoje umiejętności, korzystając z doświadczeń i precyzji endodontycznej, przystąpił do cyklu „Practiculum Implantologiczne” akredytowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (OSIS-EDI).

Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim, kierunku lekarsko-dentystycznym Akademii Medycznej w Gdańsku w 2008 roku. Od 2009 roku odbywał szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, które zakończył złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskaniem tytułu specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej.

W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy dotyczącej zastosowania nowoczesnych technik badania klinicznego w celu wczesnego wykrywania nowotworów i stanów przednowotworowych jamy ustnej. Doświadczenie i umiejętności kliniczne zdobywał w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, m.in. w Wiedniu (Allgemeine Krankenhaus Wien), Recklinghausen (Niemcy), Monterrey (Meksyk), Los Angeles (USA). Wykładowca podczas licznych krajowych i zagranicznych kongresów i kursów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej.

Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji w specjalistycznych czasopismach krajowych i zagranicznych. Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę chirurgicznego leczenia wrodzonych wad twarzoczaszki, w tym chirurgii ortognatycznej, chirurgii rekonstrukcyjnej jamy ustnej i twarzoczaszki u pacjentów po urazach oraz operacjach onkologicznych. Zajmuje się również chirurgią rekonstrukcyjną i regeneracyjną jamy ustnej, w tym implantologią stomatologiczną w pełnym zakresie, również z wykorzystaniem implantów zygomatycznych. 

dr n. med.
Piotr Chomik

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Lek. dent.  
Mateusz Borowy

Ortodoncja

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, którego pasją i główną specjalizacją jest leczenie ortodontyczne.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, ogromną wagę przywiązuje do rozmowy oraz dokładnego wyjaśnienia pacjentowi diagnozy i rozwiązania problemu. Jest bardzo cierpliwy i skrupulatnie tłumaczy wszystkie procedury oraz etapy leczenia. Uważa, że dobra komunikacja to podstawa skutecznego leczenia.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach w zakresie endodoncji, implantologii i chirurgii. Doktor Mateusz Borowy pasjonuje się również protetyką. Wszechstronność i wiedza interdyscyplinarna są niezbędne w prawidłowym planowaniu leczenia pacjentów, szczególnie ortodontycznych.

Absolwentka Gdańskiej Szkoły Medycznej, a także specjalistycznych kursów m. in. z zakresu asystowania przy zabiegach chirurgicznych, implantologicznych, periodontologicznych oraz laseroterapii. Od ponad dziesięciu lat związana ze stomatologią.Absolutna profesjonalistka, która stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych uważa za element na stałe wpisany w swoją pracę. Umiejętność wnikliwej analizy stanu jamy ustnej, wiedza i doskonały kontakt z Pacjentem, to właśnie to, co wszyscy najbardziej cenią u Pani Wandy. Lekarze zawsze przyjmując osoby po higienizacji przeprowadzonej przez Panią Wandę, mają wysoki komfort pracy, dzięki doskonałemu przygotowaniu przez nią pola zabiegowego. Wszelkie zabiegi wykonuje bardzo starannie z wielką dokładnością. Jej niewątpliwym atutem jest życzliwość i empatia, zawsze kiedy jest w pobliżu emanuje swoją pozytywną energią. Bardzo nas cieszy, że Pani Wanda jest z nami w Noir Dental Clinic.

Wanda Siejka

Higienistka stomatologiczna

Katarzyna Stańdo

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna z dziesięcioletnim stażem asystowania przy zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii stomatologicznej. Brała udział w licznych ciekawych i trudnych zabiegach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, między innymi: w procedurach wszczepiania implantów zygomatycznych, lateralizacji nerwu zębodołowego dolnego, przeszczepów dziąsłowych, zabiegów chirurgicznych przeprowadzonych w znieczuleniu ogólnym i in. Interesuje się też uzupełnieniami protetycznymi wspartymi na implantach. Odpowiedzialna za organizację pracy w gabinecie. Sympatyczna i otwarta w stosunku do Pacjentów. W wolnej chwili lubi sztuki teatralne, koncerty muzyczne, jazdę na rowerze oraz spacery z psem.
Dyplomowana i wykwalifikowana asystentka stomatologiczna. Specjalista w swojej dziedzinie. Precyzyjna i dokładna w działaniu, kochająca swoją pracę, a w szczególności kontakt z pacjentami. Posiadająca szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu różnorodnych systemów implantologicznych wykorzystywanych w implantoprotetyce oraz doświadczenie w realizacji protokołów najbardziej skomplikowanych rekonstrukcji protetycznych. Świetnie zorganizowana optymistka, która zjednuje sobie pacjentów pogodą ducha, zdolnością empatii i poczuciem humoru. Największą radość i satysfakcję sprawiają jej uśmiechy na twarzach małych i dużych pacjentów. Uczestniczka wielu kursów i praktyk z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i implantoprotetyki. Nieustannie doskonali swoją wiedzę biorąc czynny udział w licznych szkoleniach. W życiu kieruje się dewizą: “Uśmiech to pierwszy krok do sukcesu” :-) Prywatnie pasjonatka podróży i dobrego kina.

Katarzyna Królikowska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Anita Piórkowska

Recepcjonistka

Anita urodziła się i wychowywała w Elblągu. Tam skończyła szkołę sportową oraz technikum ekonomiczne. Z dnia na dzień zdecydowała się wyjechać do Gdańska najpierw do pracy, a następnie, aby rozpocząć studia, o których zawsze marzyła. Ma wykształcenie pedagogiczne nauczyciela wychowania fizycznego ze specjalizacją zajęć korekcyjnych. Pracowała m.in. w sopockim Hotelu Sheraton. Swoją przygodę z branżą medyczną rozpoczęła pracując w internetowej Aptece Gemini. Prywatnie jest mamą Dawidka i miłośniczką kawy – wielokrotnie pracowała na stanowisku baristki podczas studiów.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty