Dowiedz się
dlaczego nasza klinika
jest tak wyjątkowa?

Nie leczymy bólu. Leczymy przyczynę

Noir Dental Clinic to miejsce, z którego Pacjent wychodzi zdrowy! Do problemów podchodzimy kompleksowo, a zabiegi, które nasi Pacjenci kwalifikują jako estetyczne, wykonujemy pod kątem ściśle medycznym. Efektem jest gwarantowana przez nas trwałość.

Metamorfoza 

W Noir Dental Clinic protetykę traktujemy jako sztukę. Kompozycja, odcień, harmonia, wszystkie najmniejsze detale są skrupulatnie dobierane tak, aby osiągnąć idealny efekt.

Metamorfozy w naszej klinice

Specjalista protetyki stomatologicznej

Już podczas studiów protetyka stomatologiczna okazała się jej największą pasją. Od ponad dziewięciu lat prowadzi z sukcesami praktykę stomatologiczną, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje na licznych krajowych i zagranicznych kursach.  Rozpoczęła badania naukowe nad komórkami macierzystymi pochodzenia zębowego, które zaowocowały obroną pracy doktorskiej.

Prowadzi warsztaty oraz wykłady, gdzie dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem i wieloletnią praktyką kliniczną. Jest współautorką prac klinicznych prezentowanych podczas kongresu European Academy for Osseointegration w Rzymie (EAO 2014), w Sztokholmie (EAO 2015) i Paryżu (EAO 2016).

Pomimo, że jest naukowcem ma doskonałe zrozumienie dla potrzeb i wymagań pacjenta. Wyznaje zasadę, że tylko dobry kontakt i komunikacja gwarantują obustronną satysfakcję z rezultatów leczenia.

Opinie naszych Pacjentów

Nasza klinika

Kamienica z historią

Doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska Oliwy oraz charakter kamienicy zdecydowały o wyborze miejsca na siedzibę Noir.

Elegancja i wygoda

Dbałość o każdy szczegół, sterylność, bezpieczeństwo i komfort, o to wszystko zadbaliśmy w naszym wnętrzu.

Po pierwsze diagnostyka

Zadbaliśmy o najwyższej klasy sprzęt, który daje możliwość opracowania skutecznego planu leczenia.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usług opisanych w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. Administratorem danych osobowych jest: Noir Dental Clinic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą al. Grunwaldzka 505/2, 80-320 Gdańsk

    Aleja Grunwaldzka 505/2
    80-320 Gdańsk

    pn. – pt. 8.00 – 20.00

    MediRaty